Hızlı Filitreleme

 
    • Fiyat Aralığı

Whatsapp

Bilgi Hattı

Tüm ürün ve siparişlerinizle ilgili sorularınızı tek tuşla tıklayıp whatsapp ile bize iletip bilgi alabilirsiniz.

05382030871

Tıkla Bilgi Al

Aspire

En eski e-sigara üreticilerinden biri olan Aspire markası kalite standartları çerçevesinde yüksek kaliteli e-sigara modelleri üreterek kullanıcıların beğenisini kazanmıştır. Diğer birçok e-sigara üreticisi gibi Amerika Birleşik Devletleri'nde e-sigara modelleri tasarlayıp Çin'de üreten Aspire, deneyimli e-sigara kullanıcılarının aşina olduğu bir markadır ve Aspire Pockex gibi başarılı modelleriyle tanınan bir e-sigara üreticisidir. Aspire markası, özellikle modifiye edilmiş e-sigara modeli (Aspire Zelos olarak da bilinir) ile Çin'de ünlüdür. Aspire Zelos, sızdırmayan ekstra koruyucu teneke kutuya sahiptir. Buhar kapasitesi 50 watt olmasına rağmen modern elektronik sigara modelleri arasında oldukça popülerdir. Mixaromasepeti.com size fiyat ve kalite oranına sahip en eşsiz Aspire e-sigara modellerini sunmaktadır. Hemen sipariş vererek e-sigara yolculuğunuza başlayabilirsiniz.

Sıralama:

Aspire

Aspire, Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz Aspire tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

Aspire

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0538 203 0871 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

İstanbul

0538 203 0871
destek@mixaromasepeti.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı tarafından sağlanmaktadır.