Makaleler » Elektronik Sigara ve Sağlık » Apple Elektronik Sigara Üretir mi?

Apple Elektronik Sigara Üretir mi?


Bilindiği üzere Apple markası telekomünikasyondan TV'ye kadar birçok endüstride devrim yaratmak istiyor. Elektronik Sigara da o listede olabilir mi yoksa şirket sadece duman mı üretmek istiyor?

Apple tarafından başvurulan yeni bir patent ile hi-tech buharlaştırıcı geliştirmek istiyor. ABD Patent ve Ticari Markalar Ofisi tarafından yayınlanan patent, belirli bir miktarda buharlaştırma oranı sağlamak için, Apple teknolojisini kullanan bir "aygıt" tescilini tanımlamaktadır. Apple ilk olarak Haziran 2016'da bu patent için başvurdu.

Cihazın tam olarak işlevi bilimemekle birlikte sıcak yada soğuk buhar üreteceği konusunda tam bir bilgi bulunmamaktadır. Bununla birlikte, bir iVaporizatörden içilip içilmeyeceği de belli değildir.

Apple'ın patenti olan buharlaştırıcının tam olarak ne için kullanılacağından veya hangi kimyasalların buharlaştırılacağından bahsetmiyor. Bu durumda Apple'ın potansiyel olarak bir e-sigara veya tütün vaporizatörü geliştirme ihtimalide mevcuttur. 
Bununla birlikte Apple ın bu ürünü otomobillerde veya mağazalarda koku yaymak veya hava temizlemek için kullanılabilecek bir cihaz olarak tasarlamasıda ihtimaller dahilinde bulunmaktadır. Şimdilik spekülasyonlar bu şekilde. İlerleyen günlerde her şeyi daha net olarak göreceğiz.

 

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
yukarı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır