Makaleler » Elektronik Sigara Çeşitleri » Aegis Elektonik Sigara

Aegis Elektonik Sigara

Aegis Elektonik Sigara

Aegis Geek Vape tarafından sunulan bir elektronik sigara serisidir. Birbirinden kaliteli ve teknolojik ürünleri tiryakilerin tercihine sunan firma, pek çok kişi tarafından tecih edilir. Firmanın Aegis elektronik sigara kapsamında ürettiği bazı cihazlar,

  1. Geek Vape Aegis Hero 45W Pod Kit,
  2. Geek Vape Aegis Solo 100W Box Mod,
  3. Geek Vape Aegis 18W Pod Kit,
  4. Geek Vape Aegis Boost 40W Pod Mod Kit şeklindedir.

Geek Vape Aegis Hero 45W Pod Kit

Geek Vape Aegis Hero çıkış watt’ı maksimum 45W destekler. Böylece elektronik sigara keyfini daha iyi yaşamanızı sağlar. OLED ekranı mevcut olup, kullanıcılar buradan menüye erişebilir ve değerleri okuyabilir.

Ürün entegre 1200mAh şarj edilebilir pil ile gelir. Bunun için USB kablosunu kullanmak yeterlidir. Oldukça pratik olan cihaz gerek bilgisayarda, gerekse adaptörde şarja bırakılabilir. Likit tankına bakılacak olduğunda ise üstten doldurma sistemi olduğu görülür. Böylece sızmanın da önüne geçilir. Tankın kapasitesi 4,0ml olarak oldukça yüksektir. 

Ateşleme tuşu harici iki ayar butonu vardır. Bunlar aynı zamanda menüde gezinme imkânı da sunar. Kolay bir arayüze sahip olup, pratik kullanım sağlar.

Geek Vape Aegis Solo 100W Box Mod

Geek Vape Aegis Solo 18650 tek pille çalışır. USB kablosu ile kolay ve her yerde şarj edilebilir özelliktedir.

Arayüzüne bakıldığındaysa şık ve kullanışlı tasarımı dikkat çekicidir. En üstte ateşleme butonu vardır. Bunun altında da ekran görülür. Batarya durumu buradan takip edilebilir. Aynı zamanda menüye de erişim yapılabilir. Altında ise iki adet görünümüyle dikkat çeken işlev butonları vardır.

Çıkış gücü incelenecek olduğunda ise maksimum 100W verdiği görülür. Böylece tiryakilere daha iyi hazlar verir. Güvenlik önlemleri bakımından aşırı şarj ve boşaltma, aşırı ısınma, anti-kuru, kısa devre, 10 saniye akım kesme gibi pek çok özelliği vardır. Su, toz ve şoka karşı direniyle oldukça pratiktir.

Geek Vape Aegis 18W Pod Kit

Geek VapeAegis 18W hoş ve pratik tasarımıyla karşınıza çıkar. Tek butonu olup oldukça işlevseldir. Maksimum çıkış gücü 18W olup, pili dâhili 800mAh değerindedir. Yeniden şarj edilebilir özelliktedir. Bunun için USB kablosu vardır. Tek yapmanız gereken bir adaptör veya bilgisayarla bağlantısını kurmaktır.

Ürün ergonomik ağızlıkla daha kolay çekim sağlar. Böylece aldığınız zevk de daha yüksek olur. Likit tankı incelenecek olduğunda ise alt dolum sistemi görülür. Doldurulabilir podun haznesi ise 3,5ml genişliktedir.

Kısa devre, düşük pil, sıcaklık, 10 saniye otomatik kesme koruması gibi güvenlik önlemleri vardır. Farklı renk özellikleriyle tiryakilere yeni zevkler sunar.

Geek Vape Aegis Boost 40W Pod Mod Kit

Geek Vape Aegis Boost 40W güzel bir tasarıma sahiptir. Yan tarafında bulunan ateşleme tuşu pratik kullanım sunar. Renkli ekrana sahip olup, kullanıcılar şarj bilgisi dair gerekli verilere buradan erişebilir. Aynı zamanda menüye giriş de yapabilir. Burada gezinti sağlamak için iki tane şık tasarımlı buton vardır.

Ürünün çıkış gücü 40W olmaktadır. Böylece keyifli bir zaman geçirmenizi sağlar. Bataryası dâhili olup 1500mAh gücündedir. Yeniden şarj etmek için USB yardımıyla adaptör ve bilgisayar kullanılabilir.

Cihazın likit tankına bakıldığında ise 3,7ml gibi geniş bir hazne görülür. Böylece kullanıcılar yeniden doldurmaktan da kurtarılır. Güvenlik önlemleri açısından aşırı akım, aşırı şarj, aşırı deşarj, kısa devre, aşırı akım, aşırı sıcaklık gibi pek çok özelliğe sahiptir.

Ürün genel hatlarıyla kullanıcılara teknolojik ve keyifli bir cihazı, güvenli özeliklerle sunar.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
yukarı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır